Ақмола облысы білім басқармасының Егіндікөл ауданы бойынша білім бөлімі Спиридоновка ауылының жалпы орта білім беретін мектебі"КММ.
КГУ "Общеобразовательная школа с.Спиридоновка управления образования Акмолинской области отдела образования по Егиндыкольскому району".

Мектеп әкімшілігі

Хаматханова Зухра Савиевна-мектеп директорының м. а.
Білімі-жоғары.Көкшетау мемлекеттік университетін бітірген.2011 жылы Ш.Уәлиханов

"Биология" мамандығы бойынша.

Басшылық қызметті 2020 жылдың 4 мамырынан бастады.

Жұмыс барысында Зухра Савиевна өзін әдістемелік дайындықтың жақсы деңгейімен сауатты көшбасшы ретінде көрсетті.

Педагогикалық, ғылыми-әдістемелік және ұйымдастырушылық-басқарушылық міндеттерді шешу үшін қажетті көлемде жалпы теориялық пәндердің негіздерін білетін білікті маман.

Өз қызметінде жауапкершілік, құпиялылық, тілектестік қағидаттарын басшылыққа алады.

Теңдестірілген, принципті, әріптестер, студенттер, ата-аналар арасында үлкен беделге ие.

Жаңартылған күні: 05.03.2021 04:18
Құрылған күні: 12.10.2023 15:06